Jesteśmy grupą osób, które od wielu lat wykonują swoją pracę z wielką pasją i zaangażowaniem. Nasz zespół składa się z dyplomowanego osteopaty oraz magistrów fizjoterapii. Wszyscy jesteśmy po wielu specjalistycznych szkoleniach, zarówno z zakresu osteopatii jak i fizjoterapii. Regularnie uczestniczymy w konferencjach naukowych, podnosząc swoje kwalifikacje. Oprócz tego dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w wykonywanym zawodzie.
Marta Soboń Strączek
Jestem dyplomowanym osteopatą oraz magistrem fizjoterapii. Od 17 lat dbam o to, aby pacjenci, z którymi pracuję czuli się w swoim ciele komfortowo. Zawsze pamiętam o tym, że pacjent to nie tylko ciało, ale też psyche i emocje. Na te wszystkie elementy zwracam uwagę podczas leczenia. Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych oraz szkoleniach, co pozwala mi stale podnosić moje kwalifikacje, korzystając z wiedzy i doświadczenia lekarzy i osteopatów z całego świata.
- Studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
- Numer Prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty 11074
- Ukończenie 5 letnich studiów podyplomowych, kierunek Osteopatia – Polska Akademia Osteopatii OSTEON, Sutherland College of Osteopathic Medicine
- Wiele dodatkowych szkoleń z zakresu osteopatii i fizjoterapii (m. in. osteopatia w endokrynologii, pediatrii, ginekologii, czy osteopatia trzewna i kranio-sakralna).
- ROA (Rule of the Artery I i II)
- BLT (Balanced Ligamentous Tension)
- Development of posture and gait and common paediatric
- Infant Skull
- Osteopatyczne podejście do leczenia dzieci
- Sequencing III
- Ligamentous Articular Strain
- Ligamentous Articular Strain Advanced
- General Osteopathic Diagnosis
- Neural Manipulation I, II, IV
- Osteopatyczne podejście do pediatrii
- Application of morphodynamic principles to the viscera and their fascial relations
- in osteopathy
- Osteopatyczne podejście do rozwoju mózgu
- Sequencing and treating the core link
- Pediatria w osteopatii
- Powięzi w osteopatii
- Neuroosteopatia
- Osteopatia w endokrynologii
- Anatomia sekcyjna
- Nowe podejście do leczenia krgosłupa
- Pediatria I i II
- Układ limfatyczny w osteopatii
- Osteopatia czaszkowo-krzyżowa
- The Neuro Endocrine Immune System
- Mobilizacja Dynamiki Trzewnej
- Clinical Anatomy Works (kliniczne zajęcia sekcyjne)
Agata Chabowska
Mgr fizjoterapii ( nr prawa wykonywania zawodu 7647 ), absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W praktyce zawodowej zajmuję się terapią dysfunkcji kręgosłupa, stawów obwodowych, stanami pourazowymi, zmianami przeciążeniowymi wynikającymi z dysbalansu mięśniowo – powięziowego, wadami postawy oraz dysfunkcjami dna miednicy. Niezbędną wiedzę i doświadczenie zdobyłam uczestnicząc w kursach zawodowych oraz podczas wieloletniej pracy z pacjentami. Wykorzystuję w niej metody terapii manualnej, igłoterapię suchą, kinezjotaping, analizując jednocześnie potrzeby organizmu w zakresie ruchu i ćwiczeń wspomagających leczenie. W procesie terapeutycznym kieruję się zasadą włączania w niego pacjenta tak, aby zyskując większą świadomość ciała i mechanizmów funkcjonowania narządu ruchu mógł wpływać na swoje zdrowie. Służyć mają temu także indywidualnie dobrane ćwiczenia oraz świadomość wagi nawyków postawy.
Kinga Mos Wilman
Jestem Magistrem Fizjoterapii- absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do prowadzenia leczenia zdobyłem na kursach doszkalających oraz poprzez codzienną praktykę fizjoterapeutyczną. W swojej pracy wykorzystuję specjalistyczne metody diagnostyki i leczenia oparte głównie o szkolenia:
- Terapii Manualnej wg Szkoły Niemieckiej,
- Współczesnych metod diagnostyki i leczenia tkanek miękkich,
- Manipulacji powięzi wg Stecco
- Igłoterapii suchej.
Aleksandra Więcek
Jestem absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale fizjoterapii. W 2018 roku otrzymałam prawo wykonywania zawodu o numerze 47885. W codziennej pracy z pacjentami skupiam szczególną uwagę na odpowiednio dobranych ćwiczeniach, ich prawidłową technikę oraz edukację, które poprawią komfort życia i pozwolą zapobiec ponownym dolegliwościom. Moim celem jest nieustanne dążenie do poszerzania swoich kompetencji zawodowych poprzez udział w kursach rozwijających dla fizjoterapeutów.